KAM SMĚŘUJEME?
ZA HRANICE VŠECH TECHNOLOGIÍ!

Když naše společnost před 30 lety vznikla a porovnáme ji se současností, chtělo by se říci, vše je jinak.

Opak je ovšem pravdou. Samozřejmě, jsme větší, profesionálnější, zkušenější.

Nicméně v samé podstatě je Merit stále stejný. A nejde o název nebo sídlo společnosti. Stále ji tvoří skupina nadšených a obětavých lidí, zapálených udělat něco dobrého a posunout se společně zase o krok dále.

Samozřejmě se obor IT významně změnil. Dnes již vstupuje do všech koutů lidského života. Stal se jeho nedílnou součástí a téměř nás ovládá.

Stejně jako před 30 lety, i dnes má IT technika sloužit především lidem, nikoliv lidé technice. Toto heslo je samotným základem našeho konání. Je třeba mu vše podřídit, a především na toto jednoduché rčení nezapomenout. Jsme si ovšem vědomi, že se jedná o věčný a nikdy nekončící boj. IT technika se nás snaží pohltit. My usilujeme o to, abychom před ní byli vždy o krok napřed. Společné úspěchy s našimi zákazníky, nás opravňují se domnívat, že tento boj vyhráváme.

S úsměvem jsme narazili na první slogan naší společnosti: Pravěk skončil, začíná doba počítačů. Současný slogan není zásadně jiný: Za hranici všech technologií. A proto dále nepolevíme a směřujeme za hranice všech technologií, pohlížíme do budoucnosti a snažíme se být jejím tvůrcem a spoluautorem. To, co nás odlišuje od ostatních, je náš celkový pohled na možná řešení a konání. Chceme být především jiní. Postup, který už někdo napsal, vymyslel nebo sdělil, je jednoduše už minulost. My na MERITU dlouhá léta kráčíme vlastní cestou. V této cestě budeme nadále pokračovat.

Pokud s námi spolupracujete, dobře víte, co od nás v budoucnu čekat. Pro ty ostatní máme dobrou zprávu: Pokusíme se to změnit. Dejte nám šanci a věřte, budeme dobře připraveni. Na MERITU vše podřizujeme našim lidem. My jsme nejdůležitější, my tvoříme úspěšnou budoucnost. Garantujeme, že nadále budeme pilně pracovat na našich společných znalostech a dovednostech tak, abychom zvládli všechny výzvy, které na nás budou kladeny. Našim cílem není býti největší a nejsilnější. Naši hlavní mantrou je především stát tam, kde nás právě potřebujete. Svou připraveností a aktivitou pomoci překonávat vaše vlastní cíle a být vám v tomto spolehlivou oporou.