Inteligentní řešení

Automatizované systémy na míru

Na inteligentní zařízení se díváme jinak než všichni ostatní. Vnímáme situaci a potřeby zákazníků v širším kontextu. Vycházíme z toho, že každá společnost má jiné potřeby. Pro vodárenskou společnost náš tým vyvine systém automatických odečtů vodoměrů, pro vysokou školu systém sledování polohy a identifikace majetku, zaměstnanců či jiných pracovníků (online docházka) a pro náročnější zákazníky také inteligentní elektroinstalace, které minimalizují spotřebu energie, jsou flexibilní a uživatelsky přívětivější než klasické elektroinstalace.

Námi aktuálně dodávané inteligentní zařízení se zaměřují na sdružené slaboproudé jednotky, automatické odčítací zařízení, automatické sledování polohy, automatické ovládací zařízení, přístupové zařízení a mnoho dalších. Vše samozřejmě řízené z jednoho místa a za pomocí aplikací po internetu. Naše firma má v této oblasti mnohaleté zkušenosti. Má vybudovaný a dále rozvíjený tým odborníků a ve spolupráci se sesterskými našimi společnosti (Metropolitní síť Olomouc, Datacentrum Moravia) je bezesporu lídrem na trhu v řešení inteligentních zařízení na míru.

Dodávky automatizace

Jednoduše nám sdělte Váš cíl a náš široký tým projektantů a programátorů Vám navrhne takové inteligentní zařízení, které splňuje Vaši potřebu, zefektivní Vaši práci a samozřejmě uspoří finanční nebo lidské zdroje. Kdykoliv nás kontaktujte.