Technik IT / Síťový inženýr

Hlavním úkolem servisního technika IT v roli Síťový inženýr je implementace, správa a monitoring IT vybavení, činnosti nezbytné pro správný chod celé organizace zákazníka. Aktivní přístup k přiděleným projektům a zakázkám. Technik IT / Síťový inženýr rozšíří tým Divize ICT.

Pracovní doba

  • 8:00 – 16:30 (pracovní dny)
  • Home office (po domluvě), práce na remote

Termín nástupu

  • Ihned po dohodě

Náplň práce

  • Správa switchů a routerů (např. Cisco, HP/Aruba, Mikrotik, aj.)
  • Správa WiFi řešení v podnikovém prostředí (roaming, autentizace proti AD, …)
  • Správa provozního monitoring řešení
  • Správa firewall řešení (např. Cisco, FortiGate, aj.)
  • Správa VPN řešení (Remote VPN i Site-to-Site)
  • Správa sítí zákazníků, nové implementace

Očekáváme

  • Min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Zájem o oblast informačních technologií – zejména oblast sítí
  • Znalost počítačových sítí, WiFi
  • Znalost konfigurace switchingu (VLAN, STP, 802.1X)
  • Znalost konfigurace routingu (IPv4, IPv6, inter-VLAN, dynamické routovací protokoly)
  • Znalost protokolů DNS, DHCP, aj.
  • Znalost metalické i optické kabeláže
  • Znalost AJ (minimálně pasivní, čtení)
  • Spolehlivost, samostatnost a zodpovědnost
  • Chuť učit se nové věci, aktivní přístup
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Výhodou

  • SŠ vzdělání s maturitou v oboru IT
  • 3 roky praxe v oboru
  • Znalost operačních systémů Linux
  • Znalost databázových řešení (např. PostgreSQL)
  • Certifikace Cisco CCNA či vyšší (příp. identické jiného výrobce)
  • Znalost provozního monitoring řešení (ideálně ZABBIX)
  • Zájem o oblast informační bezpečnosti
  • Zkušenost s projekty v oblasti IT
  • Zkušenosti s analýzami v oblasti IT

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Prostředí s otevřenou komunikací
  • Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české firmě
  • Jistota dlouhodobého práce
  • Odměňování na základě pracovních výkonů a stanovených cílů
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Profesní a osobnostní růst
  • Pravidelná školení na základě vlastních preferencí
  • Práce s moderními technologiemi
  • Firemní benefity
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, slevy na IT produkty, výhodné telefonní a datové tarify pro rodinné příslušníky, firemní sportovní a společenské akce.

Místo výkonu práce

  • Olomouc
  • (služební cesty)

Kontakt

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat svůj profesní životopis na e-mail: kariera@merit.cz.

Můžete také využít náš kontaktní formulář. Tam je nutné na sebe nechat platný kontakt.

Budeme se těšit na Vaše odpovědi.

Kontaktujte nás

Osobní údaje zde zadané zpracováváme v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. b) GDPR a budou vymazány nejpozději do třech měsíců. Více o ochraně soukromí se dozvíte zde